DIELY

Okrem pilotného dielu o Biorezonancii, ktorého väčšina materiálu už vznikla dávnejšie, no teraz ho budete mať šancu konečne vidieť dokončený, doplnený o nové poznatky a výrazne vylepšený, sa môžete tešiť na ďalších 5 dielov, ktoré budú skúmať problematiku bretariánstva, prútikárstva, aury, telepatie a telekinézy, astrológie až po klinickú smrť a astrálne cestovanie.

Každý diel bude obsahovať nielen výpovede obidvoch strán, ale tie budú doplnené pútavými komiksovými animáciami, ktorých autormi budú český ilustrátor Tomáš Motal a animátorka Veronika Kocourková. Zároveň budú súčasťou každého dielu aj rôzne experimenty, ktoré investigátorský tím vždy dôsledne pripraví. Navyše mnoho experimentov si odskúšajú investigátori sami na sebe.

Viac informácii Vám postupne budeme prinášať ako tu, tak na našich sociálnych sieťach.

BIOREZONANCIA

Investigátori sa snažia nájsť dôkazy o existencii nadprirodzených javov. Ich prvou stopou  sa stala biorezonacia. Ide o kontroverznú metódu alternatívnej medicíny, ktorú v súčasnosti využíva viacero atestovaných lekárov. Oficiálna veda i medicína tvrdia, že biorezonancia nefunguje, pretože je založená na fyzikálnom nezmysle, je to ale naozaj tak? Investigátori sú pripravení Biorezonanciu preskúmať a vyskúšať aj na vlastnej koži.

 

PRÚTIKÁRSTVO

Ako súvisí alternatívna medicína s hľadaním vody? Je možné pomocou jednoduchého prútika, či virgule nájsť podzemné vody a dokonca určiť, v akej hĺbke sa voda nachádza? Majú prútikári nadprirodzené schopnosti? Druhou stopou v bádaní Investigátorov je prútikárstvo.

 

JASNOVIDECTVO

Určite sa mnohým stali situácie typu, že mysleli na niekoho a ten človek akurát napríklad zavolal. Alebo zase ďalším, že mali nejaký dobrý/zlý pocit, ktorý sa nakoniec potvrdil aj udalosťou. Môžu mať tieto javy logické vysvetlenie? A čo je to jasnozrivé videnie? Je naozaj možné nájsť ľudí, či predmety vďaka nadprirodzeným schopnostiam? Investigátori sa v treťom dieli púšťajú do tajomnej témy jasnovidectva a telepatie.

ASTROLÓGIA

Môžu nám naozaj hviezdy naznačiť náš osud? Alebo minimálne ukázať ako sa rozhodovať v zložitých situáciách? A dokážu hviezdy ovplyvňovať nielen životy ľudí, ale aj napríklad rastliny? Investigátori sú pripravení v štvrtom dieli preskúmať, znovu aj na vlastnej koži, veľmi populárny fenomén astrológie.